Dla właścicieli stacji

Paliwa 5 Gwiazdek

Przystąp do programu "Paliwa 5 Gwiazdek"!

Przyspiesz rozwój swojej firmy!

Jak się szybciej rozwijać

Każdy właściciel ma ambicje sprzedawać więcej paliw, rozwijać się, budować nowe stacje i rozszerzać ofertę.

Nie jest to możliwe bez dostarczania klientowi paliwa najwyższej jakości.

Każdy z właścicieli wie, że klientowi nie wystarczą słowne zapewnienia. Klient potrzebuje wiarygodnych pisemnych gwarancji wyrażonych w prosty do wdrożenia wizualny sposób.

I taką wiarygodność i prostotę w przekazie dostarcza nasz program.

5 gwiazdek to prosty system wizualny, który w najszybszy możliwy sposób, poprzez dobre skojarzenia, dociera do klienta. Wystarczy, że klient rzuci okiem na jeden z symboli z pięcioma gwiazdkami i już ma pewność, że jest we właściwym miejscu i na przyjaznej mu stacji.

Bardzo silne wsparcie marketingowe!

Wszyscy najwięksi gracze na rynku stale zwiekszają jakość oferowanych produktów i usług. Dzięki programowi "Paliwa 5 Gwiazdek" masz pewność, że nie tylko nadążasz za najlepszymi, a nawet ich wyprzedzasz!

Klienci są rozpieszczani pod względem jakości przez największych graczy na rynku. Dodatkowo mocno komunikują to w mediach. Mniejsze stacje muszą współpracować, żeby dorównać ich działaniom.

Dołącz do programu "Paliwa 5 Gwiazdek" i zapewnij sobie mocne fundamenty do długotrwałej stabilności i ekspansji rynkowej. Polska to wciąż rozwijający się rynek, którego potencjał trzeba wykorzystać.
Jeśli chcesz uczestniczyć na pełnych prawach w tym rozwoju, potrzebujesz silnego wsparcia marketingowego.

Dlaczego warto przystąpić do programu "Paliwa 5 Gwiazdek"

Kierowcy ciągle są atakowani przez media artykułami pod tytułami typu "Uważaj na paliwo", "Czarna lista stacji paliw", "Chrzczone paliwo".
Dodatkowo wspiera je w tym Państwowa Inspekcja Handlowa, która publikuje dane mówiące o sprzedawaniu paliwa o niskiej jakości.

Większość uczciwych, niezależnych stacji cierpi z tego powodu.

Trudno w pojedynkę walczyć z tak zmasowanym "czarnym PR-em" i negatywnym marketingiem. A jedyny, w miarę oczywisty sposób, czyli obniżanie ceny, tylko wzbudza jeszcze większe podejrzenia klientów.

Dlatego dobrym pomysłem jest przystąpienie do programu zrzeszającego większą ilość stacji. Stosunkowo niskim kosztem można znacznie zwiekszyć swoją wiarygodność.

Oto główne korzyści z uczestniczenia w programie:

scode-mini-1

Wzrost liczby klientów ogółem

Dzieki przystąpieniu do programu znacząco rośnie zainteresowanie klientów tankowaniem na danej stacji. Zwłaszcza klientów tranzytowych.

scode-mini-2

Większa liczba stałych klientów

Od dawna wiadomo, że stali klienci to najlepsi klienci. Nie tylko często tankują, ale też polecają daną stację znajomym. Jakość zwieksza zaufanie.

scode-mini-3

Większa ilość klientów flotowych

Duża liczba klientów flotowych przekłada się na dużą sprzedaż. Samochody służbowe, ciężarówki, autobusy czy taksówki mogą stanowić zdecydowanie większy udział w całkowitej sprzedaży.

scode-mini-1

Aktualne certyfikaty na widoku

Aktualne certyfikaty paliw umieszczane są w widocznym miejscu przy drzwiach lub stanowiskach kasowych.

scode-mini-2

Logotypy w miejscu tankowania

Lepszy marketing i prestiż. Zewnętrzna i wewnętrzna identyfikacja wizualna programu, oznakowanie stacji logotypem programu "Paliwa 5 Gwiazdek" podnosi prestiż i jej wiarygodność.

scode-mini-3

Widoczne z daleka banery i flagi

Nasz program zapewnia kompleksowe działania marketingowe w sferze identyfikacji wizualnej. Tak, ze klient z daleka może dostrzec banery i flagi programu i wstąpić na stację.

scode-mini-1

Klienci mają pewność, że tankują najlepsze paliwa

Dzieki przystapieniu do programu do minimum zmniejsza się liczba tych klientów, którzy pytają "Czy macie dobre paliwa?"

scode-mini-2

Wiarygodność porównywalna do największych sieci stacji

Jeżeli masz nawet świetnie wyglądającą, nowoczesną stację to możesz mieć dużo mniejszą wiarygodność niż duże stacje sieciowe. To postrzeganie zmienia się diametralnie kiedy przystępujesz do programu "Paliwa 5 Gwiazdek".

scode-mini-3

Moc odziaływania 5 gwiazdek

Mimo, że program jest stosunkowo nowy, to poprzez silne skojarzenia 5 gwiazdek z najwyższą jakością, działa natychmiast po umieszczeniu jego logotypów na stacji.

Oto pozostałe zalety programu dla właścicieli stacji:

Niezależność

Wielu właścicieli stacji ceni swoją niezależność. Program "paliwa 5 Gwiazdek" nie wymaga zaopatrywania się w paliwo z jednego źródła.

Wprowadzenie kart rabatowych

Uczestnictwo w programie "Paliwa 5 Gwiazdek" to także możliwość wprowadzenia kart rabatowych oraz powiązaną z tym sprawdzoną w praktyce koncepcję biznesową.

Lepsza kontrola własnej infrastruktury

Przy okazji zewnętrznych, niezależnych kontroli, właściciel też ma większą wiedzę na temat tego, co się dzieje w jego zbiornikach i całej infrastrukturze.

Zbieranie opinii od klientów

Wsłuchiwanie się w głosy klientów to podstawa długofalowego rozwoju każdego przedsięwziecia. W naszym programie zbieranie opinii jest wszczepione w jego DNA.

Usługi konsultingowe

W ramach dbania o najwyzszą jakość paliw właściciel stacji może liczyć również na wysokiej jakości specjalistyczne usługi doradcze, aby program przyniósł jak najlepsze efekty.

Prowadzenie szkoleń dla personelu

Ważnym elementem wprowadzenia programu jest system szkoleń z dostosowania standardów do tych obowiązujących w programie "Paliwa 5 Gwiazdek".

Stabilny fundament do rozwoju

Wizerunek stacji oferującej najwyższą jakość paliw to długookresowa stabilizacja i warunek konieczny do rozwoju.

Wspólne akcje promocyjne i efekt skali

Uczestnictwo w programie daje mozliwość uczestniczenia we wspólnych akcjach promocyjnych skierowanych np. do posiadaczy kart rabatowych. Posiadając efekt skali mniej się wydaje na ulotki, plakaty, banery itp.

Atrakcyjne warunki zakupu paliw

Właścicielom stacji opłaca się dołączyć do tego programu także ze względu na niższe koszty zakupu paliw w hurcie.

Operator programu "Paliwa 5 Gwiazdek"